L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

37e Internationale Looptienkamp 2022
− Potsdam −
Startlijst

Looptienkamp − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
28 Schubert, Rita VfL Brandenburg V65 Duitsland 0
24 Hackbarth, Ute LSV Pirna V60 Duitsland 8
26 Bensch-Vasicek, Doreen SG Chemie Zeitz V55 Duitsland 2
15 Jichová, Ivana TJ Nové Město na Moravě V50 Tsjechië 4
17 Schlieker, Ellen VfL Brandenburg V50 Duitsland 1
25 Timm, Jana LAV Halensia V50 Duitsland 1
29 Eichardt, Anna LG Winterlingen V45 Duitsland 0
6 Brandecker, Yvonne Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode V45 Duitsland 4
21 Warmuth, Nadine SV TuR Dresden V45 Duitsland 13
30 Paschke, Waltraut LG Winterlingen V40 Duitsland 1
31 Greiner, Heidi SV Sömmerda e.V. V35 Duitsland 1
12 Bauer, Karoline Chemnitzer LV MEGWARE V35 Duitsland 3
18 Seidel, Marjoke AV Daventria 1906 V30 Nederland 1
7 Petersen, Tatjana TSV Rotkreuz / OSC Potsdam V20 Duitsland 6
11 Brehme, Jasmin SV Sömmerda e.V. V20 Duitsland 7
5 Creuzot, Sarah US Toul Athlétisme V20 Frankrijk 0
2 Loman, Gerber D.A.V. Kronos V20 Nederland 0
20 Wiek, Nele HSV Wildau V20 Duitsland 0
16 den Besten, Celeste AV De Gemzen V20 Nederland 0
4 Heidel, Kathleen NSF Berlin V20 Duitsland 0
22 Willig, Katharina SG Weinstadt V20 Duitsland 0
23 Drost, Ellen AV De Gemzen V20 Nederland 0
13 Stephan, Isabel Schwedter Hasen VJ Duitsland 0
3 Brandecker, Lea Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode VJ Duitsland 2
9 Dieckmann, Pauline Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode VJ Duitsland 1
19 Warmuth, Lena USV TU Dresden VJ Duitsland 2
8 Vis, Esmee AV De Gemzen VJ Nederland 0

Looptienkamp − Mannen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
152 Salzmann, Rolf TSV Kirchdorf M75 Duitsland 1
151 Engert, Reinhardt SV Stahl Hennigsdorf M70 Duitsland 2
141 Rochau, Lothar LAV Halensia M70 Duitsland 13
153 Holterman, Herman LAAC Twente M65 Nederland 3
142 Mayer-Gebhart, Franz LG Stadtwerke München M65 Duitsland 8
138 Hofner, Reinhard MBB-SG Augsburg M60 Duitsland 2
147 Petrick, Carsten LSV Niesky M60 Duitsland 13
150 Vasicek, Wolfgang SG Chemie Zeitz M60 Duitsland 2
144 Balmer, Sven OSC Potsdam M55 Duitsland 11
149 Grobben, Jan LAAC Twente M55 Nederland 0
136 Jaeger, Frank SV Sömmerda e.V. M55 Duitsland 10
127 Killilea, Tony London Heathside M55 Verenigd Koninkrijk 2
148 Radmann, Torsten ASV Zeuthen M55 Duitsland 0
133 Pantke, Uwe LAV Halensia M55 Duitsland 1
145 Unger, Thomas SV Lok Blankenburg 1949 e. V. M55 Duitsland 0
130 Paschke, Alexander LG Winterlingen M50 Duitsland 2
140 Stauß, Frank LG Winterlingen M50 Duitsland 0
135 Stephan, Carsten Schwedter Hasen M50 Duitsland 1
160 Heinrich, Enrico LAV Halensia M50 Duitsland 1
124 Novotný, Zdeněk Jiskra Litomyšl M50 Tsjechië 2
122 Vrátný, Kamil AC Praha 1890 M50 Tsjechië 4
143 Warmuth, Uwe Bautzener LV Rot-Weiß 90 M45 Duitsland 21
116 COLLINET, Thomas ASMS Sarrebourg M45 Frankrijk 6
121 Schneegaß, Marco 1. SV Gera M45 Duitsland 2
137 Morgner, Frank Schwielowsee M40 Duitsland 0
120 Greiner, Daniel SV Sömmerda e.V. M35 Duitsland 7
128 Pfeuffer, Jörg LG Erfurt M35 Duitsland 5
132 Warmuth, Daniel LG Nadine & Walter M35 Duitsland 5
125 Zaldivar Baez, Daniel VfL Brandenburg M35 Duitsland 0
115 Bouele, Cédric Delémont Athlétisme M35 Zwitserland 4
119 RATHENOW, Jann Potsdamer Laufclub M35 Duitsland 0
139 Küttel, Ueli LC Luzern M35 Zwitserland 4
117 Jokisch, Georg FLB Cottbus M30 Duitsland 0
123 Espenhahn, Jano Potsdamer Laufclub M30 Duitsland 0
113 GERBER, Alexandre Annecy Athlétisme M30 Frankrijk 0
118 Meerstra, Davied AV Daventria 1906 M30 Nederland 3
110 Schirrmeister, Alexander Potsdamer Laufclub M30 Duitsland 1
101 Tesfazghi Hayalu, Samsom SV Sömmerda e.V. M20 Duitsland 3
108 Winkler, Benjamin TuS Osterburg 90 Weida M20 Duitsland 2
114 Müller, Erik LAV Halensia M20 Duitsland 0
103 Onderdijk, Jurian AV De Gemzen M20 Nederland 2
126 Pelgröm, Fabian D.A.V. Kronos M20 Nederland 0
134 Barner, Julian OSC Potsdam M20 Duitsland 7
102 Kempel, Maximilian SV Sömmerda e.V. M20 Duitsland 1
107 Bosboom, Vincent D.A.V. Kronos M20 Nederland 0
104 Daubié, Aymeric US Toul Athlétisme M20 Frankrijk 0
109 van Aalten, Thijs D.A.V. Kronos M20 Nederland 0
111 Pistorius, Nart D.A.V. Kronos M20 Nederland 0
105 Schöning, Niklas SV Stahl Hennigsdorf M20 Duitsland 0
131 Kroep, Koen D.A.V. Kronos M20 Nederland 0
106 Timm, Jascha LAV Halensia M20 Duitsland 1
112 GIROT, FLORENT Nice Côte d'Azur Athlétisme M20 Frankrijk 0

Jeugd-Loopzeskamp − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
32 Stephan, Jasmin Schwedter Hasen VU16 Duitsland 0

Jeugd-Loopzeskamp − Mannen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
157 Warmuth, Jakob SV TuR Dresden MU16 Duitsland 1
156 Brandecker, Erik Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode MU16 Duitsland 0

Start in verschillende disciplines − Mannen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
158 Wendler, Lars Chemnitzer LV MEGWARE M35 Duitsland 2
De links op de namen openen het datasheet met alle resultaten van vroegere, succesvol gefinishte, Looptienkampen.
 

Statistieken

Naties

      

Leeftijdsgroepen

      

Vroegere deelnames

      

Verenigingen

Natie Aantal
Duitsland 64
Nederland 15
Frankrijk 5
Tsjechië 4
Zwitserland 2
Verenigd Koninkrijk 1
Aantal = 6
Vrouwen L10K L6K    E     Mannen L10K L6K    E  
VU16   1   MU16   2  
VJ 5     MJ 1    
V20 9     M20 15   1
V30 2     M30 5    
V35 3     M35 7   1
V40 1     M40 1    
V45 4     M45 3    
V50 4     M50 6    
V55 1     M55 7    
V60 1     M60 3    
V65 1     M65 2    
V70       M70 4    
V75       M75 1    
Totaal 31 1   Totaal 55 2 2
32 59
Aantal Vrouwen Mannen
0 14 23
1 6 8
2 4 10
3 1 3
4 2 3
5   2
6 2 1
7 1 2
8 1 1
9    
10   1
11   1
12    
13 1 2
14    
15    
16    
17    
18    
19    
20    
21   1
22    
23    
24    
25   1
Vereniging Aantal
D.A.V. Kronos 6
LAV Halensia 6
SV Sömmerda e.V. 6
AV De Gemzen 4
Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 4
LG Winterlingen 4
Potsdamer Laufclub 4
Schwedter Hasen 3
VfL Brandenburg 3
AV Daventria 1906 2
Chemnitzer LV MEGWARE 2
FLB Cottbus 2
LAAC Twente 2
LG Nadine & Walter 2
OSC Potsdam 2
SG Chemie Zeitz 2
SV Stahl Hennigsdorf 2
SV TuR Dresden 2
US Toul Athlétisme 2
1. SV Gera 1
AC Praha 1890 1
Annecy Athlétisme 1
ASMS Sarrebourg 1
ASV Zeuthen 1
Bautzener LV Rot-Weiß 90 1
De Gemzen 1
Delémont Athlétisme 1
HSV Wildau 1
Jiskra Litomyšl 1
Lauferleben/Vegan Runners 1
LC Luzern 1
LG Erfurt 1
LG Stadtwerke München 1
London Heathside 1
LSV Niesky 1
LSV Pirna 1
MBB-SG Augsburg 1
Nice Côte d'Azur Athlétisme 1
NSF Berlin 1
Röblinglaufverein 1
Schwielowsee 1
SG Weinstadt 1
SK Hranice 1
SV Lok Blankenburg 1949 e. V. 1
Team Riedelbäck 1
TJ Nové Město na Moravě 1
TSV Kirchdorf 1
TSV Rotkreuz / OSC Potsdam 1
TuS Osterburg 90 Weida 1
USV TU Dresden 1
Aantal = 50
    Laatste verandering: 17-5-2022   [top van de pagina]   [Startpagina]   [Colofon]   [2022]   [2019]     Alle data onder voorbehoud      © 2002-2022 Uwe Warmuth >>> www.looptienkamp.eu
    Deze website gebruikt geen cookies, verzamelt geen bezoekersinformatie en heeft geen verbinding met sociale netwerken.
top van de pagina