L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

37e Internationale Looptienkamp 2020
− Bautzen −
Startlijst

Looptienkamp − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
  Linzbichler, Brigitta Kapfenberger SV LA V70 Oostenrijk 11
  Warmuth, Elke LG Nadine & Walter V70 Duitsland 2
  Sarasa, Marion LC RON-HILL Berlin V65 Duitsland 1
  Vermeulen-Stulen, Jannet AV Phoenix V65 Nederland 0
  Franke, Steffi SV Mühlbach V60 Duitsland 11
  Barner, Jutta OSC Potsdam V60 Duitsland 3
  Hackbarth, Ute LSV Pirna V55 Duitsland 8
  Láníčková, Martina Triexpert Brno V55 Tsjechië 5
  Zipro, Katrin LAV Halensia V55 Duitsland 0
  Bensch, Doreen SG Chemie Zeitz V55 Duitsland 2
  Linke, Silvia LC Jüterbog V55 Duitsland 8
  Bräutigam, Andrea HSG Turbine Zittau V50 Duitsland 0
  Jíchová, Ivana TJ Nové Město na Moravě V50 Tsjechië 4
  Wilhelm, Jeannette SC Potsdam V45 Duitsland 0
  Gomoll, Ilka LC RON-HILL Berlin V45 Duitsland 24
  Podjuklová, Iva SK Hranice V45 Tsjechië 6
  Waldstädt, Sandra SV Hermsdorf V40 Duitsland 4
  Warmuth, Nadine LG Nadine & Walter V40 Duitsland 13
  Paschke, Waltraut LG Winterlingen V40 Duitsland 1
  Never, Vivien SG Adelsberg V40 Duitsland 0
  Brünner, Franziska LC Jena V40 Duitsland 1
  Jerg, Stefanie LG Winterlingen V40 Duitsland 0
  Greiner, Heidi SV Sömmerda e.V. V35 Duitsland 1
  Fournier, Géraldine CS 13 Etoiles V35 Zwitserland 1
  Konrad, Stefanie LG Winterlingen V35 Duitsland 0
  Lanickova, Katerina Team RuN Sport V30 Tsjechië 3
  Zimmermann, Kristin Europamarathon Görlitz-Zgorzelec e.V. V30 Duitsland 2
  Koopman-Kuin, Danielle AV Daventria 1906 V30 Nederland 3
  Seidel, Marjoke AV Daventria 1906 V30 Nederland 1
  Khýrová, Aneta Carla.kupkolo.cz V20 Tsjechië 0
  Petersen, Tatjana TSV Rotkreuz / OSC Potsdam V20 Duitsland 6
  Brehme, Jasmin SV Sömmerda e.V. V20 Duitsland 7
  Paschke, Cecile LG Winterlingen VJ Duitsland 3
  Warmuth, Lena USV TU Dresden VJ Duitsland 2

Looptienkamp − Mannen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
  Linzbichler, Helmut Kapfenberger SV LA M75 Oostenrijk 14
  Warmuth, Walter LG Nadine & Walter M70 Duitsland 25
  Paschke, Arnold LG Winterlingen M70 Duitsland 2
  Holterman, Herman LAAC Twente M65 Nederland 3
  Mayer-Gebhart, Franz LG Stadtwerke München M65 Duitsland 8
  Severon, Burkhard OSC Potsdam M65 Duitsland 0
  Heinrich, Roland LTC Berlin M60 Duitsland 1
  Hofner, Reinhard MBB-SG Augsburg M60 Duitsland 2
  Petrick, Carsten LSV Niesky M60 Duitsland 13
  Vasicek, Wolfgang SG Chemie Zeitz M60 Duitsland 2
  Häusler, Andreas SV Hermsdorf M60 Duitsland 9
  Scheffler, Lutz Chemnitzer LV MEGWARE M60 Duitsland 5
  Schönberg, Ralf SV Turbine Neubrandenburg M60 Duitsland 0
  Schmidt, Gert TVL Freiberg M55 Duitsland 0
  Balmer, Sven OSC Potsdam M55 Duitsland 11
  Damm, Mario SSV Eisleben M55 Duitsland 0
  Grobben, Jan LAAC Twente M55 Nederland 0
  Jaeger, Frank SV Sömmerda e.V. M55 Duitsland 10
  Killilea, Tony London Heathside M55 Verenigd Koninkrijk 2
  Dvořák, Petr AC Praha 1890 M50 Tsjechië 5
  Elsinga, Eddy AV Heerenveen M50 Nederland 3
  Krause, Lars TSV Einheit Grimma M50 Duitsland 0
  Paschke, Alexander LG Winterlingen M50 Duitsland 2
  Wilhelm, Steffen SC Potsdam M50 Duitsland 0
  Heinrich, Enrico LAV Halensia M45 Duitsland 1
  Pflumm, Hardy LG Winterlingen M45 Duitsland 1
  Weiler, Markus LG Winterlingen M45 Duitsland 3
  Novotný, Zdeněk Jiskra Litomysl M45 Tsjechië 2
  Warmuth, Uwe Bautzener LV Rot-Weiß 90 M45 Duitsland 21
  Collinet, Thomas ASSA Sarrebourg M45 Frankrijk 6
  Hammerl, Sven SV Hermsdorf M45 Duitsland 4
  Obst, Mathias Bautzener LV Rot-Weiß 90 M45 Duitsland 0
  Šára, Pavel AC Praha 1890 M45 Tsjechië 5
  Kunrt, Jaroslav SK Dolar Hajnice M45 Tsjechië 2
  Schneegaß, Marco 1. SV Gera M45 Duitsland 2
  Jerg, Michael LG Winterlingen M40 Duitsland 0
  Poschart, Kai 1. SV Gera M40 Duitsland 0
  Kleebaum-Nagy, Thomas Hochschule Mittweida M40 Duitsland 0
  Kopprasch, Jens SRLV Erfurt M40 Duitsland 1
  Nagel, Erik LAV Halensia M40 Duitsland 1
  Richter, Lars Chemnitzer LV MEGWARE M40 Duitsland 10
  Heinemann, Frank x-runners Jena M35 Duitsland 12
  Mahler, Sven SG Finne Billroda M35 Duitsland 1
  Greiner, Daniel SV Sömmerda e.V. M35 Duitsland 7
  Pfeuffer, Jörg SSV Erfurt Nord M35 Duitsland 5
  Bouele, Cédric Delémont Athlétisme M35 Zwitserland 4
  Eckstein, Björn Wasserwacht Leipzig M35 Duitsland 0
  Fournier, Pierre Stade-Lausanne Athlétisme M35 Zwitserland 1
  Küttel, Ueli LC Luzern M30 Zwitserland 4
  Häusler, Thomas SV Hermsdorf M30 Duitsland 14
  Kuin, Ronald AV Daventria 1906 M30 Nederland 5
  Wendler, Lars Chemnitzer LV MEGWARE M30 Duitsland 2
  Duschek, Maximilian SG Zweidorf/Bortfeld M30 Duitsland 1
  Ehrt, Lars Hochschule Mittweida M30 Duitsland 0
  Bitzer, Patrick LG Winterlingen M30 Duitsland 0
  Häusler, Daniel SV Hermsdorf M30 Duitsland 14
  Huenges, Jan Potsdamer Laufclub M20 Duitsland 0
  Šolc, Vítězslav BK Náchod M20 Tsjechië 4
  van Cappelle, Gijs U-Track M20 Nederland 1
  Meerstra, Davied AV Daventria 1906 M20 Nederland 3
  Schirrmeister, Alexander Potsdamer Laufclub M20 Duitsland 1
  Riege, Marco Potsdamer Laufclub e.V. M20 Duitsland 1
  Tesfazghi Hayalu, Samsom SV Sömmerda e.V. M20 Duitsland 3
  Winkler, Benjamin LSV Schmölln M20 Duitsland 2
  Barner, Julian OSC Potsdam M20 Duitsland 7
  Gaedt, Dustin SV Sömmerda e.V. M20 Duitsland 5
  Selle, Frederik LC Jena M20 Duitsland 0
  Waldstädt, Tim SV Hermsdorf M20 Duitsland 4
  Kunrt, Jaroslav SK Dolar Hajnice M20 Tsjechië 1
  Janietz, Thorben SV Sömmerda e.V. MJ Duitsland 2
  Bernhardt, Anton SV Sömmerda e.V. MJ Duitsland 0

Jeugd-Loopzeskamp − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K

Jeugd-Loopzeskamp − Mannen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
  Elsinga, Sander AV Heerenveen MU16 Nederland 0
  Heinemann, Jonathan x-runners Jena MU16 Duitsland 1
  Warmuth, Jakob SV TuR Dresden MU16 Duitsland 1

Start in verschillende disciplines − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
  Bouele, Birtukan Delémont Athlétisme V30 Ethiopië 2

Start in verschillende disciplines − Mannen

St.Nr. Naam Vereniging LK Natie L10K
  Hecke, Tom OSC Potsdam MJ Duitsland 2
De links op de namen openen het datasheet met alle resultaten van vroegere, succesvol gefinishte, Looptienkampen.
 

Statistieken

Naties

      

Leeftijdsgroepen

      

Vroegere deelnames

      

Verenigingen

Natie Aantal
Duitsland 98
Nederland 15
Tsjechië 14
Zwitserland 4
Oostenrijk 2
Verenigd Koninkrijk 2
Frankrijk 1
Ethiopië 1
Aantal = 8
Vrouwen L10K L6K    E     Mannen L10K L6K    E  
VU16   1   MU16   3  
VJ 3     MJ 2   1
V20 3     M20 19    
V30 4   1 M30 10    
V35 5     M35 8    
V40 7     M40 7    
V45 6     M45 12    
V50 3     M50 7    
V55 5     M55 7    
V60 3     M60 7    
V65 2     M65 6    
V70 2     M70 2    
V75       M75 1    
Totaal 43 1 1 Totaal 88 3 1
45 92
Aantal Vrouwen Mannen
0 15 25
1 9 19
2 5 12
3 4 5
4 2 6
5 1 7
6 2 2
7 1 2
8 2 1
9   1
10   2
11 2 1
12   1
13 1 2
14   3
15    
16    
17    
18    
19    
20    
21   1
22    
23    
24 1  
25   2
Vereniging Aantal
LG Winterlingen 10
SV Sömmerda e.V. 8
LAV Halensia 7
SV Hermsdorf 6
OSC Potsdam 5
AV Daventria 1906 4
SC Potsdam 4
AC Praha 1890 3
Chemnitzer LV MEGWARE 3
GSAV Vitalis 3
LG Nadine & Walter 3
LG Schwedter Hasen 3
LTC Berlin 3
1. SV Gera 2
AV Heerenveen 2
Bautzener LV Rot-Weiß 90 2
Delémont Athlétisme 2
Hochschule Mittweida 2
Kapfenberger SV LA 2
LAAC Twente 2
LC Jena 2
LC RON-HILL Berlin 2
London Heathside 2
Potsdamer Laufclub 2
SG Chemie Zeitz 2
SK Dolar Hajnice 2
SV Lok Blankenburg 2
x-runners Jena 2
ASSA Sarrebourg 1
AV Oss 1
AV Phoenix 1
BK Náchod 1
Carla.kupkolo.cz 1
Cialfo 1
CS 13 Etoiles 1
Europamarathon Görlitz-Zgorzelec e.V. 1
HSG Turbine Zittau 1
Jiskra Litomysl 1
LC Jüterbog 1
LC Luzern 1
LG Stadtwerke München 1
Lokomotiva Trutnov 1
LSV Niesky 1
LSV Pirna 1
LSV Schmölln 1
MBB-SG Augsburg 1
MTV Jahn Schladen 1
Potsdamer Laufclub e.V. 1
SC DHfK Leipzig 1
SG Adelsberg 1
SG Finne Billroda 1
SG Zweidorf/Bortfeld 1
SK Hranice 1
SRLV Erfurt 1
SSC Otrokovice 1
SSV Eisleben 1
SSV Erfurt Nord 1
Stade-Lausanne Athlétisme 1
SV Mühlbach 1
SV TuR Dresden 1
SV Turbine Neubrandenburg 1
Team RuN Sport 1
TJ Nové Město na Moravě 1
Triexpert Brno 1
TSV 1888 Falkenau 1
TSV Bienenbüttel 1
TSV Einheit Grimma 1
TSV Fortschritt Mittweida 1949 e.V. 1
TSV Rotkreuz / OSC Potsdam 1
TVL Freiberg 1
U-Track 1
USV TU Dresden 1
Wasserwacht Leipzig 1
Aantal = 73
    Laatste verandering: 18-2-2020   [top van de pagina]   [Startpagina]   [Colofon]   [2020]   [2019]     Alle data onder voorbehoud      © 2002-2020 Uwe Warmuth >>> www.looptienkamp.eu
    Deze website gebruikt geen cookies, verzamelt geen bezoekersinformatie en heeft geen verbinding met sociale netwerken.
top van de pagina