L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

32e Internationale Looptienkamp 2015
− Soemmerda −
Resultaten

Leeftijdsgroepen   Naam Vereniging 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000 m Som

Resultaten van de vrouwen

Plaats Nr. Naam LK N Vereniging 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Som
9e 108 Ay, Sirka W20 Duitsland Leipzig 8,51
809
5:48,83
552
1:03,98
752
13,52
815
13:23,87
502
2:42,50
613
28,19
793
23:40,37
472
3:41,48
585
50:57,96
465

6358
36e 141 Barner, Jutta W55 Duitsland Potsdamer Laufclub 12,13
275
7:33,26
186
1:42,55
99
20,11
225
16:04,67
244
3:47,21
148
43,99
153
27:55,62
240
4:59,14
166
57:43,64
287

2023
2e 105 Beck, Corinna W20 Duitsland SG TSV Kronshagen / Kieler TB 9,15
694
4:59,38
792
1:03,53
763
14,80
672
10:54,32
825
2:24,94
793
30,14
687
19:20,58
788
3:11,51
814
41:13,32
796

7624
5e 103 Brandecker, Yvonne W35 Duitsland Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 9,22
682
5:13,69
718
1:09,09
631
14,99
652
11:16,55
772
2:35,28
684
31,48
619
20:08,85
723
3:22,27
728
42:15,72
756

6965
16e 114 Brehme, Jasmin W20 Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,07
708
5:57,47
514
1:11,25
582
14,38
717
13:34,60
482
2:54,00
507
30,04
692
25:16,76
376
3:50,51
523
51:51,86
439

5540
30e 135 Brožíková Rysová, Marcela W20 Tsjechië Longrun.cz/Čtyřkoly 9,53
630
6:40,11
348
1:16,97
464
15,50
599
14:02,93
431
3:24,02
278
33,42
526
25:18,19
374
4:21,86
335
51:14,41
457

4442
317e 163 Büchner, Hannah WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,84
580

580
7e 139 Buhtz, Melanie Konstanze W35 Duitsland Offenbacher LC 9,83
582
5:24,58
664
1:08,85
636
15,85
565
11:32,84
735
2:36,51
672
33,20
536
20:20,64
708
3:22,90
723
41:35,00
782

6603
15e 123 Debertshäuser, Steffi W40 Duitsland SV Sömmerda e.V. 10,18
528
5:38,01
601
1:15,60
491
16,53
500
11:51,03
694
2:50,41
539
34,62
472
20:53,88
665
3:39,14
601
44:48,17
664

5755
314e 142 Debertshäuser, Ulrike WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,10
703

703
34e 133 Franke, Steffi W55 Duitsland SV Mühlbach 10,97
415
7:30,13
194
1:30,72
235
18,53
333
16:06,95
241
3:35,48
208
39,19
294
27:49,55
245
4:42,36
235
57:18,74
297

2697
305e 154 Frey, Annabella WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 14,11
747
29,63
714

1461
26e 125 Gomoll, Ilka W40 Duitsland LC RON-HILL Berlin 11,25
379
5:53,91
529
1:19,67
413
17,45
419
13:13,37
523
2:54,96
498
37,47
356
23:11,67
503
3:44,66
563
47:49,52
562

4745
29e 113 Gräf, Christin WJ Duitsland Saalfelder LV 9,94
564
6:07,58
472
1:19,02
425
16,16
535
13:52,04
450
3:06,96
400
34,04
498
24:56,46
395
4:01,34
454
54:39,20
362

4555
28e 130 Grömmer, Solveig W45 Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,69
604
6:41,10
344
1:19,73
412
15,05
645
14:02,73
432
3:17,44
322
32,66
561
24:24,68
426
4:17,35
360
51:02,19
463

4569
27e 129 Hackbarth, Ute W50 Duitsland LSV Pirna 10,25
517
6:08,15
469
1:21,80
375
16,83
473
13:04,33
540
3:10,26
374
35,52
434
22:45,73
532
4:06,70
421
48:32,20
539

4674
310e 151 Hartenstein, Astrid W20 Duitsland LV Gera 4:37,50
913

913
306e 152 Jaeck, Johanna WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 14,29
727
29,97
696

1423
6e 109 Kadeřábková-Březinová, Vanda W40 Tsjechië Longrun.cz/Kerteam 9,25
677
5:27,33
651
1:06,55
690
14,52
702
11:54,66
686
2:34,08
696
30,64
661
20:54,77
664
3:27,39
688
48:44,61
532

6647
33e 138 Katzsch, Antje W20 Duitsland USC Magdeburg 10,59
468
7:14,51
237
1:34,59
184
16,99
459
16:16,56
229
3:38,02
194
36,87
379
27:57,45
239
4:53,52
188
57:21,03
296

2873
37e 136 Keprtová, Miloslava W65 Tsjechië ISCAREX Česká Třebová 13,49
146
7:34,21
184
1:50,17
42
22,53
100
15:54,67
257
3:50,73
131
48,32
64
27:55,23
241
5:07,50
136
59:37,84
244

1545
308e 155 Koch, Alina WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 15,24
626
31,99
593

1219
18e 126 Láníčková, Martina W50 Tsjechië Triexpert Brno 9,49
637
6:10,31
461
1:17,79
448
15,38
611
13:05,49
538
2:57,77
474
32,92
549
22:51,07
526
3:50,99
520
47:54,88
559

5323
32e 134 Lauerwald, Heike W45 Duitsland SV Sömmerda e.V. 11,15
391
6:46,20
327
1:26,25
301
18,19
359
14:51,62
350
3:18,15
317
38,07
334
25:49,14
346
4:17,15
361
55:44,57
335

3421
22e 118 Lauerwald, Luisa WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 10,42
492
6:00,39
502
1:16,42
475
16,87
469
12:58,14
552
2:58,67
467
35,52
434
22:41,30
537
3:45,66
556
47:33,53
570

5054
318e 160 Lenk, Luise WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 10,00
555

555
12e 137 Liebold, Joleen WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,56
625
5:35,12
614
1:09,38
624
15,32
618
12:21,33
628
2:45,46
584
31,35
625
22:04,46
579
3:29,95
669
47:20,72
577

6143
312e 168 Linke, Anna WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,78
760

760
19e 116 Linke, Silvia W50 Duitsland LC Jüterbog 9,77
591
5:54,29
528
1:14,84
507
16,21
530
13:10,21
529
2:53,84
508
33,63
516
24:20,39
431
3:49,17
532
51:07,52
460

5132
303e 157 Maiwald, Nina WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 13,37
833
28,11
798

1631
14e 106 Mentzel, Luise Antonia WJ Duitsland LV Gera 8,96
728
5:56,20
520
1:10,92
590
14,49
705
13:27,91
495
2:51,61
528
30,22
683
23:15,30
499
3:42,15
580
47:46,15
564

5892
8e 111 Petersen, Tatjana W20 Duitsland Potsdamer Laufclub 9,05
712
5:33,05
624
1:09,47
622
14,64
689
12:28,99
612
2:40,03
637
30,18
685
22:19,62
562
3:35,94
624
46:45,71
597

6364
17e 124 Podjuklová, Iva W40 Tsjechië SK Hranice 9,70
602
6:07,34
473
1:15,90
485
15,76
573
12:58,38
552
2:52,23
522
33,57
519
22:34,95
544
3:44,51
564
48:26,54
542

5376
319e 176 Pönicke, Marlis W55 Duitsland Chemnitzer LV Megware 5:56,56
518

518
13e 120 Prehm, Christina W20 Duitsland USC Magdeburg 9,91
569
5:41,65
584
1:11,02
588
15,52
597
12:18,72
633
2:47,03
570
32,58
565
21:44,98
602
3:32,53
649
47:04,48
586

5943
24e 117 Rauhöft, Carolin W20 Duitsland Potsdamer Laufclub 9,47
640
5:54,89
525
1:14,13
521
15,64
585
12:57,31
554
2:57,34
478
33,47
523
23:08,77
506
3:49,60
529

4861
315e 165 Römhild, Leony WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,43
647

647
35e 131 Schley, Antje W45 Duitsland USC Magdeburg 10,49
482
7:16,18
233
1:35,34
175
17,35
427
16:38,45
201
3:48,43
142
37,07
372
28:17,83
224
4:53,54
188
59:53,65
239

2683
1e 104 Schott, Maren W35 Duitsland TSV Bayer 04 Leverkusen 8,46
819
4:51,03
837
59,47
868
13,34
837
10:54,94
824
2:22,00
826
27,21
849
20:44,54
677
3:05,93
861
44:32,30
673

8071
316e 161 Schreiber, Sara WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,65
611

611
31e 112 Schulte, Anna-Lena WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,33
664
5:58,21
511
1:11,44
578
15,11
639
31,34
626
24:56,45
395
4:21,86
335
54:39,20
362

4110
313e 162 Siegel, Celina WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,93
733

733
307e 153 Sömmer, Fatima WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 14,48
706
30,08
690

1396
301e 101 Vanderheyden, Johanna WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,55
802
5:46,80
561
1:03,78
757
13,43
826
13:22,22
506

3452
3e 102 Vanderheyden, Luise W20 Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,82
753
5:04,89
763
1:04,22
746
13,99
761
11:37,87
723
2:25,58
786
29,07
744
21:05,02
651
3:15,55
781
45:41,97
633

7341
302e 164 Vanderheyden, Mareike W20 Duitsland SV Sömmerda e.V. 9,19
687
1:10,24
605
15,09
641
31,48
619

2552
309e 140 Vogt, Sabine W45 Duitsland FSV Beichlingen 10,02
552
6:44,31
333
1:24,77
325

1210
4e 110 von Daacke, Nele WJ Duitsland Potsdamer Laufclub 9,53
630
5:11,56
729
1:03,96
753
14,46
709
11:30,06
741
2:30,48
734
29,46
723
20:42,47
680
3:17,09
769
43:24,43
714

7182
25e 122 von Daacke, Ute W45 Duitsland Potsdamer Laufclub 10,70
452
6:03,69
488
1:18,95
426
17,47
417
13:00,97
547
2:56,70
483
36,78
383
22:43,83
534
3:47,32
544
48:44,00
533

4807
304e 158 Wagner, Paula WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 13,95
766
29,06
745

1511
10e 132 Waldstädt, Sandra W35 Duitsland SV Hermsdorf 9,37
657
5:40,68
588
1:09,42
623
14,70
683
12:17,11
637
2:42,06
617
30,78
654
21:29,37
621
3:33,71
641
46:57,39
590

6311
320e 143 Warmuth, Elke W65 Duitsland LG Nadine & Walter 28:12,10
228
58:22,96
272

500
20e 119 Warmuth, Nadine W35 Duitsland LG Nadine & Walter 9,77
591
6:06,89
475
1:13,49
535
15,70
579
13:28,03
495
3:03,36
428
33,36
529
23:42,85
470
3:59,22
467
49:50,86
498

5067
11e 107 Wiggers, Chantal WJ Nederland MPM Hengelo 9,34
662
5:34,54
617
1:07,07
677
15,11
639
12:23,46
623
2:40,80
629
30,91
647
22:11,27
571
3:37,31
614
47:45,30
564

6243
21e 121 Winkler, Antonia WJ Duitsland LSV Schmölln 9,54
628
6:06,90
475
1:12,25
561
15,59
590
13:41,11
470
2:53,51
511
32,72
558
24:45,80
405
4:00,36
460
53:10,12
402

5060
23e 128 Wirgler, Sonja W40 Oostenrijk LG Wien by sport Eybl 10,81
437
5:50,21
546
1:20,26
402
17,67
401
12:27,88
614
2:59,20
462
36,84
381
21:19,83
633
3:54,28
498
44:45,65
665

5039
311e 166 Zierenner, Kim WJ Duitsland SV Sömmerda e.V. 8,42
826

826
    Laatste verandering: 10-1-2021   [top van de pagina]   [Startpagina]   [Colofon]   [2021]   [2019]     Alle data onder voorbehoud      © 2002-2021 Uwe Warmuth >>> www.looptienkamp.eu
    Deze website gebruikt geen cookies, verzamelt geen bezoekersinformatie en heeft geen verbinding met sociale netwerken.
top van de pagina