L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

35e Internationale Looptienkamp 2018
− Winterlingen (Baden-Württemberg) −
Startlijst

Looptienkamp − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging Jaargang LK Natie L10K
  Linzbichler, Brigitta Kapfenberger SV LCA 1947 V70 Oostenrijk 9
  Vermeulen-Stulen, Jannet AV Phoenix Utrecht 1955 V60 Nederland 0
  Franke, Steffi SV Mühlbach 1957 V60 Duitsland 9
  Jíchová, Ivana TJ Nové Město na Moravě 1968 V50 Tsjechië 2
  Beckmann, Angela SG Stern EvoBus Ulm 1971 V45 Duitsland 0
Nieuw Petr Ernestová, Zuzana SK Dolar Hajnice 1972 V45 Tsjechië 2
  Podjuklová, Iva SK Hranice 1974 V40 Tsjechië 5
  Schott, Maren TSV Bayer 04 Leverkusen 1976 V40 Duitsland 2
  Englmann, Melanie SG Stern EvoBus Ulm 1979 V35 Duitsland 0
  Bouele, Birtukan CA Delémont 1988 V30 Ethiopië 1
  Rapp, Ricarda TSV Stetten a.k.M. 1988 V30 Duitsland 1
  Zimmermann, Kristin Team riedelbaeck.de 1989 V20 Duitsland 0
  Brehme, Jasmin SV Sömmerda e.V. 1995 V20 Duitsland 5
Nieuw Ernestová, Viktoria SK Dolar Hajnice 1998 V20 Tsjechië 1

Looptienkamp − Mannen

St.Nr. Naam Vereniging Jaargang LK Natie L10K
  Linzbichler, Helmut Kapfenberger SV LCA 1941 M75 Oostenrijk 12
  Warmuth, Walter LG Nadine & Walter 1948 M70 Duitsland 23
  Mayer-Gebhart, Franz LG Stadtwerke München 1954 M60 Duitsland 6
  Petrick, Carsten LSV Niesky 1958 M60 Duitsland 11
  Häusler, Andreas SV Hermsdorf 1959 M55 Duitsland 7
  Stahmer, Frank TV Georgsmarienhütte 1959 M55 Duitsland 1
  Balmer, Sven OSC Potsdam 1963 M55 Duitsland 10
  Schmid, Günther SG Stern EvoBus Ulm 1966 M50 Duitsland 0
  Dvořák, Petr AC Praha 1890 1968 M50 Tsjechië 3
  Elsinga, Eddy AV Heerenveen 1969 M45 Nederland 1
  Stiegler, Markus SG Stern EvoBus Ulm 1969 M45 Duitsland 0
  Weiler, Markus LG Winterlingen 1971 M45 Duitsland 1
  Vrátný, Kamil AC Praha 1890 1972 M45 Tsjechië 2
  Warmuth, Uwe Bautzener LV Rot-Weiß 90 1973 M45 Duitsland 19
  Collinet, Thomas ASSA Sarrebourg 1974 M40 Frankrijk 4
  Šára, Pavel AC Praha 1890 1974 M40 Tsjechië 3
  Büschel, Andreas Gerlingen 1980 M35 Duitsland 1
  Gomeringer, Michael TSV Messstetten 1981 M35 Duitsland 0
  Heinemann, Frank KSSV Weimar-Schöndorf 1982 M35 Duitsland 10
  Sowa, Martin Wiener AC Team Red 1982 M35 Oostenrijk 0
  Greiner, Daniel SV Sömmerda e.V. 1984 M30 Duitsland 5
  Pfeuffer, Jörg USV Erfurt 1984 M30 Duitsland 3
  Bouele, Cédric CA Delémont 1985 M30 Zwitserland 3
  Frühwirth, Harald LC Wienerwaldsee 1985 M30 Oostenrijk 1
  Klauser, Andreas TSV Stetten a.k.M. 1985 M30 Duitsland 1
  Küttel, Ueli LC Luzern 1986 M30 Zwitserland 3
  Häusler, Thomas SV Hermsdorf 1987 M30 Duitsland 13
  Stettner, Ronald SG Schorndorf 1989 M20 Duitsland 7
  Häusler, Daniel SV Hermsdorf 1990 M20 Duitsland 13
  Wimmer, Alexander Wiener AC Team Red 1990 M20 Oostenrijk 0
  Barner, Julian OSC Potsdam 1996 M20 Duitsland 5
  Brehme, Nils SV Sömmerda e.V. 2001 MJ Duitsland 0

Youth Runners Hexathlon − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging Jaargang LK Natie L10K
  Paschke, Cecile LG Winterlingen 2003 V14 Duitsland 1
  Warmuth, Lena USV TU Dresden 2004 V14 Duitsland 0

Start in verschillende disciplines − Vrouwen

St.Nr. Naam Vereniging Jaargang LK Natie L10K
  Warmuth, Nadine LG Nadine & Walter 1977 V40 Duitsland 12
  Ladenstein, Anna Wiener AC Team Red 1988 V30 Oostenrijk 0
De links op de namen openen het datasheet met alle resultaten van vroegere, succesvol gefinishte, Looptienkampen.
 

Statistieken

Naties

      

Leeftijdsgroepen

      

Vroegere deelnames

      

Verenigingen

Natie Aantal
Duitsland 31
Tsjechië 7
Oostenrijk 6
Nederland 2
Zwitserland 2
Ethiopië 1
Frankrijk 1
Aantal = 7
Vrouwen   Mannen
VJ   MJ 1
V14 2 M14  
V20 3 M20 4
V30 2 M30 7
V35 1 M35 4
V40 2 M40 2
V45 2 M45 5
V50 1 M50 2
V55   M55 3
V60 2 M60 2
V70 1 M70 1
V75   M75 1
Totaal 16 Totaal 32
(zonder starters in losse disciplines)
Aantal Vrouwen Mannen
0 6 6
1 4 6
2 3 1
3   5
4   1
5 2 2
6   1
7   2
8    
9 2  
10   2
11   1
12 1 1
13   2
14    
15    
16    
17    
18    
19   1
20    
21    
22    
23   1
24    
25    
Vereniging Aantal
SG Stern EvoBus Ulm 4
AC Praha 1890 3
SV Hermsdorf 3
SV Sömmerda e.V. 3
Wiener AC Team Red 3
CA Delémont 2
Kapfenberger SV LCA 2
LG Nadine & Walter 2
LG Winterlingen 2
OSC Potsdam 2
SK Dolar Hajnice 2
TSV Stetten a.k.M. 2
ASSA Sarrebourg 1
AV Heerenveen 1
AV Phoenix Utrecht 1
Bautzener LV Rot-Weiß 90 1
Gerlingen 1
KSSV Weimar-Schöndorf 1
LC Luzern 1
LC Wienerwaldsee 1
LG Stadtwerke München 1
LSV Niesky 1
SG Schorndorf 1
SK Hranice 1
SV Mühlbach 1
Team riedelbaeck.de 1
TJ Nové Město na Moravě 1
TSV Bayer 04 Leverkusen 1
TSV Messstetten 1
TV Georgsmarienhütte 1
USV Erfurt 1
USV TU Dresden 1
Aantal = 32
    Laatste verandering: 16-1-2018   [top van de pagina]   [Startpagina]   [Colofon]   [2018]   [2017]     Alle data onder voorbehoud      © 2002-2018 Uwe Warmuth >>> www.looptienkamp.eu
top van de pagina